Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі!

Щорічно 21 березня за ініціативою ЮНЕСКО святкують Всесвітній день поезії. Віддавна саме поезія найпершою реагувала на всі події, які змінювали хід історії і життя людини, саме вірші в усі війни першими линули з фронту, сповнені ран, що ще наривають.

Поезія – це той дзвінкий струмок,

Що витікає з надр душі твоєї,

Це мрії у тлумаченні думок,

Що з вірою вселяються в надію!

Поезія – це струни відчуттів,

Це музика Вселенської любові,

Поезія – це скарб усіх віків,

Це діамант величиною в слово!

Викладачі української літератури Надія Фалат  та Олена Посполітак провели тематичний захід, присвячений Всесвітньому дню поезії “Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі”, на якому звучали улюблені вірші відомих поетів. Всім було цікаво, а найголовніше, що ніхто не залишився байдужим.

Також пригадали творчість славетної української поетеси, душі української поезії,  легендарної Ліни Костенко, яка 19 березня відзначила свій 93 день народження. Студенти коледжу пригадали біографію поетеси, декламували найулюбленіші вірші, які написала Ліна Костенко, послухали пісні у виконанні українських артистів  на слова  поетеси “Небачене побачено” та “Вечірнє сонце”, переглянули відеопроєкт «Ліна Костенко: відповідь кожному». 

Ліна Костенко – найяскравіша зірка на небі сучасного письменництва. Вона не просто геніальна поетеса – це складна, щедра на добро, спрагла до щастя і волі  душа. Її слово надихає та окрилює. А головне – об’єднує нас навколо спільних цінностей та української ідеї.

Українській літературі поталанило, що в ній є постать, яка життям і творчістю утверджує благородство вищих мистецьких принципів. У символічному двобої світла і темряви, життя і смерті, тимчасовості і вічності, представленого її поезіями, завжди звучить настрій неминучої перемоги.

Студенти ознайомилися із крилатими висловами письменниці.

Ліну Костенко знають, люблять і обожнюють мільйони людей в Україні і в світі. Слухаючи її поезії, не можливо приховати захоплення красою і вишуканістю її поетичного слова.