Показовий день цивільного захисту на базі Чернівецького індустріального фахового коледжу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності спільно з фахівцями Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області

На виконання НАКАЗу Чернівецької обласної військової адміністрації Департаменту освіти і науки  №66 від 10.03.2023 «Про  проведення місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти Чернівецької області в 2023 році», пункту 3.1. 12 квітня 2023 року було проведено Показовий день цивільного захисту на базі Чернівецького індустріального фахового коледжу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності спільно з фахівцями Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Під час заходу студенти мали змогу отримати практичні навички щодо дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій, повторити правила безпеки.

  На початку заходу рятувальники провели показову евакуацію – всі студенти вийшли з приміщення у двір коледжу, де рятувальники облаштували для них кілька тематичних локацій і навчали правил безпеки.

  Зокрема, фахівці Служби порятунку розповіли молоді, як діяти у різних загрозливих для життя ситуаціях, продемонстрували тематичні плакати та листівки.

Рятувальники нагадали присутнім правила пожежної безпеки, розповіли, до яких трагічних випадків можуть призводити пожежі. На підтвердження своїх слів працівники Служби порятунку навели статистику пожеж в області з початку року, вказали основні причини їх виникнення.

 Студентам наголосили на правилах проведення евакуації з приміщення, діях під час сигналу «Повітряна тривога» та продемонстрували, як користуватися вогнегасником. 

Висловлюємо подяку  Головному управлінню ДСНС України у Чернівецькій області за таку важливу і потрібну інформацію.