Сертифікат за активну участь у всесвітньому Дні безпечного Інтернету

Інсейф — європейська мережа центрів обізнаності, що сприяють безпечному, відповідальному використанню Інтернету і мобільних пристроїв молодими людьми.

За ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe запроваджено захід День безпечного Інтернету, який з 2004 року відзначається в усьому світі. День безпечного Інтернету заохочує всіх зібратися разом та зіграти свою роль для кращого Інтернету.

За активну участь у заходах з нагоди Дня безпечного Інтернету, зокрема за успішно пройдений тест з кібербезпеки великою кількістю учнів закладу ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» нагороджено сертифікатом від академії Cisco.

Отримано цифровий бейдж організатора заходу до Дня безпечного Інтернету 2021. Бейдж підтверджує підтримку та заохочування дітей, молоді, освітян та інших професійних спільнот, батьків та осіб, які їх замінюють, на зміну та використання позитивних можливостей, що існують онлайн, розвиток інформаційно-цифрової компетентності та підтримку, необхідну для уникнення ризиків під час користування Інтернетом.