«Секрети видавничої майстерності. Творчий калейдоскоп»

«Секрети видавничої майстерності. Творчий калейдоскоп» – саме таку назву мав захід, організований для студентів 1 і 2 курсів спеціальності «Видавництво та поліграфія».  Модераторами заходу виступили викладачі спецдисциплін Храпко Л.О. та Фоглінський С.В. Перша частина заходу була присвячена історії навчального закладу, його основним здобутками, перспективам розвитку в умовах ринкових відносин та військового стану.

Друга частина «Секрети видавничої майстерності» передбачала участь у заході представників одного з базових поліграфічних підприємств. З гордістю хочемо відмітити, що представником підприємства – стейкхолдера став наш колишній студент, а тепер дизайнер та друкар поліграфічного підприємства «АТН-ЛТД» Орлецький Влад. Було проведено презентацію зразків поліграфічної продукції підприємства, наведена характеристика технологічного та друкарського обладнання, демонстрація варіантів дизайну різних видів поліграфічної продукції (каталоги, буклети, візитівки, меню та ін.).

Третя частина заходу була спрямована на формування у студентів чіткого розуміння стану  сучасного ринку поліграфічних послуг, видавничої справи та можливостей пошуку й отримання замовлень від вітчизняних і закордонних клієнтів. Інформацію про фріланс діяльність підготувала студентка 4 курсу Яна Стельмах. За словами Яни, яка вже рік працює у сфері фріланс дизайну та поліграфії, найоптимальніше зареєструвати для такого типу роботи ФОП 3 групи. Це дає можливість працювати із замовниками та рекламодавцями з різним статусом і без обмежень. Фріланс поєднує різні види діяльності: роботу з текстами, з інформацією, розробку сайтів, просування сайтів, роботу з соціальними мережами, розробку дизайну та графіки.