#ШахрайГудбай

Чернівецькій індустріальний фаховий коледж долучився до кампанії з платіжної безпеки від НБУ

   12 жовтня викладачі циклової комісії маркетингу, фінансів та бізнесу долучилися до Марафону менторів із платіжної безпеки, організованому Національним банком України та Департаментом Кіберполіції Національної поліції України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай. 

     Мета марафону ‒ підвищити рівень знань з платіжної безпеки серед молоді та нагадати про основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків, особливо в мережі Інтернет. Адже під час повномасштабної війни платіжне шахрайство не зникло, навпаки спостерігається збільшення проявів кібершахрайства та кіберзлочинності.

     Ми раді підтримати таку важливу ініціативу регулятора і зі свого боку сприяти зростанню фінансової і кібер-грамотності студентства.

     Зі студентами групи ЕП-21 проведено заняття на тему: “Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства”.

Викладач спецекономічних дисциплін Козуб Я.В. ознайомила студентів з історією розвитку шахрайства з грошима, ознайомила із загрозами сучасного платіжного шахрайства та навчила правилам платіжної безпеки, щоб уберегти студентів від подібних випадків.

       Студенти спеціальностей «Маркетинг» та «Фінанси, банківська справа та страхування» під керівництвом викладачів Козуб Я.В та Медведєвої О.В. змагалися в обізнаності правил платіжної безпеки у віртуальному просторі, зігравши  в настільну командну гру “КіберБезпека: думай швидко, плати безпечно!”

З метою підвищення рівня знань студентів інших спеціальностей коледжу з платіжної безпеки та інформування їх про актуальні сценарії шахрайства, студенти групи БС-31 створили стінгазету в стилі Хелловін “Бережись монстрів-шахраїв”.

Дякуємо НБУ  за активну просвітницьку роботу та цікаві проєкти!       Формуємо фінансову культуру разом!

@harazd.bank.gov.ua     
      @harazd_nbu 
      @talan.nbu