Шевченківські дні

IMG 0134 min

З  4 по 13 березня 2018 року в ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» були проведені дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Т.Г. Шевченка.  Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Т. Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь –  допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна! 

З метою поглиблення знань студентів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова відбулася низка різноманітних заходів. На заняттях з української літератури та виховних годинах студенти переглянули відеофільми про Великого Кобзаря; відбувся  конкурс висловлювань на злободенну тему: „Творчість Тараса Шевченка в контексті доби”; презентація студентами творчих проектів на тему: «Шевченківські місця в Україні», святкова хода до пам’ятника Тараса Шевченка.

5 березня у коледжі відбувся традиційний конкурс читців-декламаторів «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів», приурочений 205 річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Вітаємо! Переможців конкурсу читців поезії Т.Г.Шевченка:

І місце:

  • Бельцик Андрiй (група ПЗ-21)
  • Плешко Денис (група ПЗ-11)

ІІ місце:

  • Кузенко Антон (група ПЗ-11)
  • Двернічук Олександра (група ПЗ-11)
  • Романюк Вікторія (група ТД-21)

ІІІ місце:

  • Боднарюк Юлія (група ТД-11)
  • Стасюк Анастасія (група ТД-11)
  • Хапіцька Уляна (група ВП-21)