Студентська конференція «Математика-цариця всіх наук»

13 червня 2016 р. в групі ОТМ-11 пройшла студентська конференція «Математика-цариця всіх наук».

Григорець Антоніна, Василик Інна розповіли про математичне моделювання в медицині, математичні формули, які відображають процес передачі захворювання, зокрема математична модель епідемії грипу, роль «золотого перерізу» для здоров`я і гармонії.

20160608_093834  20160608_092057
Камад Марина, Собченко Таня, Соловйова Ліна (доповідь «Фрактали») розповіли про історію розвитку фрактальної геометрії .

20160608_090147  h_BDEDqG7GQ

Собченко Таня (доповідь «Нумерологія») розповіла про мову чисел, яку розуміють з давніх давен. Запропонувала визначити свій характер, відношення до навчання, праці, друзів, використовуючи число імені та дня народження.
Ткачук Христина (доповідь «Математика і архітектура»). З усіх видів мистецтва архітектура, мабуть, ближче з усіх до математики: тому що, за основу конструкцій покладені найточніші розрахунки. яких в свою чергу немає гармонії.

Матейчук Каріна, Ткачук Христина (доповідь «Математика і музика»). З давніх часів до нас дійшов афоризм, що математика і музика – сестри. Давньогрецький філософ Піфагор, один з найперших встановив зв’язок між музикою і математикою. Він створив вчення про звук, вивчав філософський математичний бік звуку, інтервали, відкривав математичні співвідношення між окремими звуками. Піфагор розвинув вчення про лікування хвороб за допомогою музики.

EsDk_sUAFfk
Кардашова Надія (доповідь «Парабола навколо нас»). Г.Галілей сказав: «Природа формує свої закони мовою математики» . Чи замислювалися ви, скільки див у природі сформувалися у формі параболи?

BYU_zChWK98

Василик Інна (доповідь «Математика і кулінарія»). Математика використовується не тільки в науці, а і у кулінарії під час приготування їжі.
Насправді, всі етапи приготування їжі, навіть покупка продуктів та вирахування бюджету, потребують деяких математичних знань.

20160608_092315

Бойчук Олег, Гушулей Міша, Скакун Наташа розповіли про відомих українських математиків та жінок-математиків.

vIeBZfvnaBY  bTGGqAi3o70
Григорець Антоніна зачитала вірші складені числами.
20160608_094107