«Сучасні проблеми хімії, біології і екології: шляхи їх вирішення»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

15 квітня 2021року о 13.30 буде проведена на базі ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» студентська науково- пізнавальна інтернет конференція «Сучасні проблеми хімії, біології і екології: шляхи їх вирішення» для студентів коледжу, які виконують науково-дослідницькі роботи в галузі хімії, біології і екології під керівництвом викладачів хімії, біології і екології та керівників гуртків коледжу Мацейко С.В. та Дудій Н.Я.

Мета заходу – сприяти проінформованості студентів щодо сучасних проблем хімії, біології і екології, залучення обдарованої студентської молоді до проведення експериментально- дослідницької роботи з різних напрямків природничих наук, сприяння формуванню інтересу до природничих наук, формування екологічної свідомості, підвищення ефективності і якості студентського дослідництва й підготовки студентів до участі в обласних конкурсах та конференціях.

Запрошуємо студентів та викладачів коледжу взяти участь в студентській науково-пізнавальній інтернет-конференції «Сучасні проблеми хімії, біології і екології: шляхи їх вирішення».
за ПОСИЛАННЯМ: meet.google.com/ind-mfri-iin

Програму конференції можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ

Контактний телефон: (050) 228 93 48 – Мацейко Світлана
Василівна

Електронна адреса: matseiko.svitlana@chic.cv.ua