Сучасні тренди розвитку економіки України в умовах воєнного стану

6 травня 2022 року в Чернівецькому індустріальному фаховому коледжі відбувся захист науково-дослідних робіт студентів групи БС-31 (спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»). Організатори – викладачі: Антонюк Т.М., Медведєва О.В, Козуб Я.В, Смірнова Л.М.

               Студенти представили науково-дослідні роботи, в яких порушили широкий спектр питань, серед яких: «Лізинг в Україні: його види та функції» – Богуцька А.В.; «Податок на додану вартість: його характеристика, вплив на суб’єкти господарювання, переваги та недоліки» –  Самота Е.М.;    «Міжнародний банк реконструкції та розвитку» – Скулиш Ю.І.; «Актуальні проблеми місцевих фінансів на сучасному етапі та шляхи їх вирішення» – Пуюл Ю.Д.; «Розвиток та функціонування валютного ринку в Україні» – Малько А.І.; «Прибуток комерційного банку: сутність та необхідність управління» – Прокопів А.М..

Під час захисту науково-дослідних робіт студенти висвітлили актуальність обраних ними тем в умовах воєнного стану. В процесі обговорення вони показали, що обізнані в ініційованих урядом України новаціях в економічній сфері на час воєнного стану та усвідомлюють який руйнівний вплив має війна на економіку України. Також студенти охоче поділилися власною думкою щодо шляхів відновлення української економіки після завершення військових дій, чітко обґрунтувавши доцільність запропонованих заходів. Спілкування саме в такому форматі є надзвичайно корисним, оскільки майбутні фахівці уже сьогодні можуть визначити нові виклики сучасності.