“Територія молодіжного підприємництва”

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»  Савка Катерина, Богуцький Олександр, Катаранчук Степан, Кошурба Вікторія та Скрипник Ірина  22 жовтня 2019 року взяли участь в семінарі-тренінгу “Територія молодіжного підприємництва”, що проводився Управлінням молоді та спорту облдержадміністрації спільно з центром громадської активності “Синергія” в бібліотеці ЧНУ.

Метою семінару стало сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі.

Виконавчий директор центру громадської активності «Синергія» та спікер Наталя Батракова  розповіла студентам про те, як розпочати свій бізнес, як генерувати бізнес-ідеї та складові успіху в реалізації власної справи. Що необхідно зробити на самому початку, як сформувати початковий капітал, зробити фінансові розрахунки та починати втілювати ідею в життя.

В процесі тренінгу учасники дізнались як власне хобі перетворити в успішний бізнес-проект. Студенти  опрацьовано модулі:

  1. Психологічна мотивація до започаткування власної справи;
  2. Методи і пошук бізнес-ідей для власного бізнесу;
  3. Робота в команді;
  4. Як позитивно представити власний імідж;
  5. Практичний модуль – презентація власної бізнес-ідеї.

На заключному етапі семінару-тренінгу команди студентів спробували розробити і презентували  власні бізнес-ідеї та складові їх успіху.

По закінченню заходу заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Артур Боштан вручив кожному учаснику сертифікати.