Тиждень циклової комісії туристичного обслуговування,іноземних мов

Тиждень циклової комісії туристичного обслуговування,іноземних мов цього року в коледжі проводився з 23 по 27 листопада 2015 року. Метою тижня циклової  комісії  є  розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативної компетентності студентів, формування позитивної мотивації щодо вивчення іноземних мов та популяризації англійської мови. В рамках тижня було організовано різні заходи,а саме : конкурс стінгазет «Іноземні мови та моя майбутня спеціальність» , бліц – опитування студентів , де усі студенти коледжу могли висловити свою думку щодо важливості вивчення англійської мови. Проведено олімпіаду з дисципліни «Географія» для студентів І курсів , вікторину  на тему «Найкращий знавець комп’ютерної техніки» для студентів відділення  комп’ютерних технологій та економіки (групи КС-21 та РП-21), бінарний літературний вечір « З любов’ю до поезії» у якому брали участь студенти ІІ-ІІІ курсів різних спеціальностей,захист проектних робіт студентів  гр.ОТ-41 спеціальності « Туристичне обслуговування» , проведено  екскурсії по місту Чернівці для студентів І курсу гр.ОТМ-11, відкритий захід « Туристичне обслуговування очима студентів: 3 роки з ОТ» для студентів І-ІІ курсів спеціальності «Туристичне обслуговування» та ін. «Гвіздком програми» тижня циклової комісії став круглий стіл  « Свята , звичаї та  традиції  Америки» на який було запрошено професора Шона Макгіверна.

Беручи участь в таких заходах, студенти розвивають творчі здібності, вдосконалюють мовні, мовленнєві навички, проявляють здібності живого спілкування, поглиблюють знання з іноземних  мов. Крім того ці заходи стали джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і як наслідок, підвищили мотивацію до вивчення іноземних мов  та їх значимість для майбутньої професії .

cGSdhMNF8_0 eLx9SlDt8A4 IxiIyTtz6Z0 kOvLXtJIs1s nLYDt0bFwV8 oncHngsSWj0  uA0_3ymNLBQ Y0krWWGSUN8 Yc9DwfNJzJw SAM_4396 SAM_4397 SAM_4399 SAM_4401