Тренінг: “Адаптація студентів”

Для всіх, хто свого часу був студентом, спогади про цей період життя наповнені теплом і радістю. У перші ж дні «приміряння» ролі студента, окрім позитивних емоцій, завжди багато хвилювань, а питань більше, ніж відповідей.
Сприяти послабленню емоційної напруги, викликаної новим і невідомим, та здійснювати психологічний супровід студентів у новій соціальній ситуації покликані адаптаційні тренінги, які проводилися для першокурсників практичним психологом Колотило Яною Василівною.

У ході тренінгових занять знайомилися й обмінювалися досвідом, вчилися прийомам ефективного спілкування, обговорювали перші труднощі та проблеми, шукали ресурси для їх вирішення.

Під час тренінгу використовувалися сучасні методи та прийоми, завдяки  яким у групах панувала атмосфера доброзичливості між студентами; подолано емоційну тривогу та напругу, що притаманні студентам на першому етапі розвитку групи. Використовувалися інтерактивні вправи, які допомагають скоротити емоційну дистанцію; розвинено в студентів соціально-психологічні навички самопрезентації; здійснено допомогу у подоланні конфліктних ситуацій; надано належний напрям соціальним цінностям студентів; розглянуто приклади навичок соціально-психологічної поведінки студентів у групі, що загалом сприяє успішній адаптації.   Під час зустрічі учасники отримали могутнє ресурсне підживлення для подальшого ефективного вирішення своїх завдань.