Тренінг “Цінності у моєму житті”

6 березня 2018 року в групі ЕП – 11,практичним психологом Колотило Я.В. було проведено тренінг «Цінності у моєму  житті».

Мета: сприяти формуванню в студентів особистої системи цінностей, усвідомлення пріоритету духовних цінностей, визначення життєвої мети; розвивати вміння працювати в групах, вміння зв`язно висловлювати думки; формувати відповідальність за власне існування; виховувати позитивні риси характеру, почуття толерантності, вміння адекватно реагувати на життєві випробування.

Протягом тренінгу студенти висловлювали свої думки: «Що є цінного в житті молодої людини?», «Що допомагає нам жити, а що заважає в житті?». Дискутували та обговорювали притчу «Найважливіші речі».

За допомогою інтерактивної вправи  «Моє Я» – студенти дійшли висновку,  що кожна людина є неповторною з визначеною системою життєвих цінностей та поглядів,о браним життєвим шляхом та унікальним внутрішнім світом, а вправи  «Скріпка» та переглянутого відеоролика

«Здоров`я – найцінніший скарб»  – усвідомили вплив шкідливих звичок на здоров’я.

За технологією «Шкала цінностей» студенти створювали  ієрархію цінностей, висловлювали свою думку, вчилися аргументувати свій вибір,приймати рішення спільно.

Цікавими були вправи «Мішок щастя», «Дотягнися до зірок», які допомогли сформувати в учасників усвідомлення життєвих цінностей як основи бачення власної життєвої перспективи, розвивати навички саморегуляції.