ЦИФРОВА ОСВІТА

З метою покращення цифрової грамотності студентів, підвищення рівня самозахисту студентської молоді щодо безпеки у цифровому середовищі було  проведено:

  • Ознайомлення  студентів з платформами Дія. Цифрова освіта;
  • На сайті коледжу розміщено посилання на сайти Дія. Цифрова освіта та  Всеукраїнська школа онлайн
  • Організовано студентів на перегляд освітніх серіалів «Основи кібергігієни»,  «Обережно! Кібершахраї»,  «Електронний підпис»;

Проведено заходи, спрямовані на розвиток цифрових компетентностей, кібербезпеки, набуття навичок користування соціальними мережами, аналізу інформації (фактчекінгу): виховні  години та бесіди «Цифрова грамотность. Дія», «Кібербезпека в мережі Інтернет»;  «Небезпека віртуального світу», «Правила поведінки у світовій мережі»,  «Переваги та ризики спілкування в Інтернеті», «Як захистити себе від небажаного впливу в мережі», «Подолання шахрайських схем в інтернеті»,  «Етикет спілкування в Інтернеті», «Небезпеки кіберпростору», «Що я знаю про кібербезпеку», «Цифрові інструменти у нашому житті», «Безпечний Інтернет – додатки для навчання»;  переглянули й обговорили мультфільм «Основні правила власної кібербезпеки для дитини», обговорили актуальне питання –  «Як захистити себе в Інтернеті», переглянули презентацію «Безпечне користування Інтернетом»;  провели дискусії  про «Кібербулінг», «Якщо вас залякують в мережі».  Студенти попрацювали з QR-кодами.

В результаті доручення до інформаційної компанії «Місяць цифрової грамотності»    на платформі  Дія. Цифрова грамотність зареєструвалися  –  372    студенти коледжу, пройшли  Цифрограму  –  338  студентів  та 11 викладачів.

На платформу можну перейти за ПОСИЛАННЯМ