Тиждень знань з безпеки життєдіяльності та охорони праці

В рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності  24 по 28 квітня у Чернівецькому індустріальному фаховому коледжі були проведені відповідні тематичні заходи: конкурс студентських проєктів, бесіди, вікторини, перегляд відеороликів, конкурс стінгазет щодо безпеки життєдіяльності та охорони праці.

28 квітня 2023 року – в коледжі проведений єдиний «День охорони праці» з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається під девізом «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі». У групах ЕП – 21, КТ – 31, КІ – 31 викладачем Колотило Я.В. було проведено семінари «Безпека праці – право кожної людини», відеопрезентації, виставка стінгазет «Охорона праці – безпека життя»,«28 квітня – День охорони праці».

Проведені заходи сприяли формуванню в студентської молоді умінь, навичок свідомого та обов’язкового виконання встановлених правил безпеки в освітньому процесі, безпечної поведінки під час різних надзвичайних ситуацій, закріпленню умінь студентів щодо збереження та захисту здоров’я і життя під час надзвичайних ситуацій, користування засобам індивідуального та колективного захисту, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи.