«Веселі старти»

Проведення спортивних заходів серед студентської молоді є доброю традицією в Чернівецькому індустріальному фаховому  коледжі. 13 вересня  викладачами фізичного виховання

(Музика В.І, Василик О.П., Савенков О.Є., Хавруняк  І.В.) був проведений спортивний захід «Веселі старти» присвячений Всеукраїнському Олімпійському тижню.

У «Веселих стартах» взяли участь 5 команд студентів перших курсів. До програми змагань включено: естафети, конкурси, вправи на спритність, інтелектуальні вікторини. Гостями та журі спортивного свята стали голова Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету Гешко Іван Тарасович, секретар відділення Марія Сас-Батрак та викладач історії Човік  С.В.

Такі заходи в коледжі відбуваються з метою популяризації спорту серед студентської молоді, сприяння збереження та зміцнення здоров’я студентів, розвитку їх фізичних якостей та здорового способу життя.

Згідно з результатами змагань І місце зайняла команда групи ПЗ-11, ІІ місце зайняла команда ЕТ/МД-11, ІІІ місце – КІ-11. Призери змагань були нагороджені призами та подарунками від Національного олімпійського комітету.

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо нашим студентам подальших перемог в навчанні та спорті, не зупинятися на досягнутому і завжди рухатися вперед.