Відкритий виховний захід, присвячений пам’яті Небесної сотні «Зима, що нас змінила. Небесна Сотня»

Річниця розстрілу Майдану є для України нагадуванням про одну з найтрагічніших подій сучасної історії.  20 лютого викладачі коледжу       Надія Фалат та Олена Посполітак провели відкритий виховний захід, присвячений пам’яті Небесної сотні «Зима, що нас змінила. Небесна Сотня».

Студенти разом з викладачами пригадали основну хронологію подій, декламували поезії, які були створені на Майдані. Присутні переглянули тематичні відеоролики. Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання та долучилися до акції «Ангели пам’яті». Прикрасили дерево символічними паперовими янголами, у пам’ять про тих, хто трагічно загинув на Майдані.

Небесна Сотня це – перші герої російсько-української війни, які мужньо відстоювали ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, нашу незалежність і вкотре довели, що Україна завжди буде боротися за свою свободу. І сьогодні курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію України, за що виступали Герої Небесної Сотні та активісти Революції Гідності, є незмінним, як і прагнення України закінчити перемогою війну з російським агресором, відновити свою територіальну цілісність та побудувати сучасну європейську державу.

Єднання українців у 2014 році не дало нашій країні звернути з цивілізованого, демократичного, європейського шляху розвитку. Попри залякування, попри злочинні накази режиму, народ об’єднався та відстояв свої права, свободи й цінності. Сьогодні єднання народу також важливе, як ніколи. Нас єднає любов до України, віра в Збройні сили України і пам’ять про подвиг наших українських Героїв.

Подвиг Героїв Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє, сьогодні є для українців прикладом патріотизму, надихає мужньо відстоювати незалежність нашої держави.

Слава Україні! Слава Героям України! Разом до Перемоги!