Відкритий виховний захід “Волонтерська діяльність. Сучасні освітні проекти порталу ДІЯ”

У конференц-залі коледжу проведено відкритий виховний захід на тему «Волонтерська діяльність. Сучасні освітні проекти порталу ДІЯ». Місія заходу  – активізація пізнавальної діяльності студентів щодо волонтерської діяльності міжнародної організації AIESEC, ознайомлення із сучасними освітніми проектами. Модераторами заходу виступили Фоглінський Сергій та Логінова Єлизавета.

AIESEC — це міжнародна молодіжна організація, яка спрямована на розвиток лідерства в молоді та набуття нею практичних навичок у середовищі викликів а також сприянню міжкультурного розуміння шляхом волонтерських та професійних стажувань.

         ДІЯ – освітні проекти. На платформі доступні кілька десятків освітніх серіалів. Процес навчання організовано у вигляді відео-уроків із виконанням тестових та практичних завдань, супроводом куратора проекту. Після проходження вибраного курсу ви отримуйте не тільки знання та практичні навички, але й сертифікат.

Корисні посилання:

  1. Національна онлайн-платформа ДІЯ. Цифрова освіта

https://osvita.diia.gov.ua/

  • Курс «Програмування для новачків» (С++, Java, Python). Остання серія – це практичні поради від досвідчених програмістів про те, як знайти роботу після навчання.

https://osvita.diia.gov.ua/courses/programming-for-beginners

  • Курс «Обережно! Кібершахраї»

https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters

  • Освітній відео курс «Антикорупція» допомагає малим та середнім підприємствам впроваджувати антикорупційну політику — задля сприяння прозорості ведення бізнесу та викорінення проявів корупції в ланцюгу постачальників.

https://osvita.diia.gov.ua/courses/antikorupcia

Більше курсів на онлайн-платформі ДІЯ. Цифрова освіта.

  • Міжнародна молодіжна організація  AIESEC

https://aiesec.ua/  aiesecinukraine