Відзначення Міжнародного дня студента 2023

17 листопада студентство всього світу відзначає Міжнародний день студента, цього ж дня святкується і День студента в Україні. У нинішній нелегкий час іноді просто необхідно трохи відволіктися від тривог і проблем, тож Анастасія Васкан спільно із викладачами та студентами коледжу для студентів 2-4 курсів організували незабутнє святкування.

Здобувачів освіти тепло привітав директор коледжу Василь Чернівчан та зазначив, що останні роки стали справжнім викликом для молоді, якій випало здобувати освіту в умовах воєнного стану. Але наші студенти гідно справляються, демонструючи мужність, стійкість і прагнення якнайкраще опанувати обрані спеціальності, щоб використати набуті знання на користь Україні. Пора студентства – найкращий час у житті, коли все вдається, коли втілються безліч планів та ідей, з’являються вірні друзі, зароджуються романтичні почуття, підкорюються перші професійні висоти. Директор побажав студентам не втрачати жаги до знань, терпіння, віри, оптимізму й перемог у всьому. Василь Чернівчан вручив відзнаки Коледжу студентам, які найкраще й найактивніше проявили себе в навчанні, науці, спорті та громадській діяльності.

А далі на присутніх чекали чудові конкурси між командами студентів та викладачів. Всі учасники отримали приємні та незабутні враження від святкового дійства.

Вітаємо здобувачів освіти з Днем студента! Цікавого вам навчання, легких сесій і успішних кар’єрних злетів після отримання диплому!

Дякуємо нашим захисникам і захисницям, завдяки яким це свято стало можливим!