Внесок українських вчених в розвиток космонавтики

13.04.2021 р відбувся он лайн позакласний захід «Внесок українських вчених в розвиток космонавтики» присвячений 60-ій річниці першого польоту людини в космос, в якому прийняли участь студенти груп КТ-11, ТД-11 та ПЗ-31 разом зі своїми керівниками.

Викладачі фізики та астрономії коледжу В.В. Муринюк та В.Л. Нацюк здійснили екскурс в історію польоту Юрія Олексійовича Гагаріна. Цій епохальній події передувала довга і клопітка робота дослідників, вчених та інженерів-конструкторів. Згадали про праці Миколи Івановича Кибальчича, Костянтина Едуардовича Ціолковського, Юрія Васильовича Кондратюка і, головного конструктора космічних ракет Сергія Павловича Корольова.

Годість і захоплення викликає політ в складі міжнародної команди нашого земляка, буковинця, Леоніда Костянтиновича Каденюка.

Україна – одна з небагатьох країн світу, яка має замкнутий цикл ракетобудування, починаючи з ракетного палива, закінчуючи готовими корпусами, ракетами-носіями і космічними апаратами

Державні підприємства “Конструкторське бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля” та «МоторСіч» у співпраці з іноземними партнерами прийняли участь в ряді проектів:‘’Морський старт’’ і“Наземний старт”, “Алькантара” і «Світязь».

Можна з впевненістю сказати, що Україна — велика космічна держава. У нас великий і невичерпний потенціал в освоєнні КОСМОСУ