Волонтерські ініціативи студентів

Волонтерська діяльність втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей. Тому важливим завданням є поширення волонтерського руху серед студентства.    Студенти Чернівецького індустріального фахового коледжу  активно беруть участь у волонтерській діяльності.

    Керівник групи КТ-11,БС-11 Кієвець Г.Г. групи  разом із студентами на одній із локацій  у Чернівцях організували систематичну допомогу волонтерам – плести маскувальні сітки для наших військових. Кожна сітка – це не лише тактичний захист та плетіння тканини, це сотні побажань повернутися живим, мільйони молитов про захист наших Захисників.

Студентською радою коледжу організовано збір алюмінієвих банок для виготовлення окопних свічок за співпраці із волонтером Фортуною Діною Ігорівною та активну  участь у благодійній акції “Смілива гривня”, щоб зібрати кошти на допомогу ЗСУ .

Колектив Чернівецького індустріального фахового коледжу переконаний, що саме такі студенти є прикладом справжніх патріотів, які завжди слухають своє українське серце, допомагають усім, хто цього потребує і щоденно роблять усе можливе для якнайшвидшої перемоги України.

   Спільна діяльність об’єднує, надихає та штовхає до реалізації нових соціальних проектів!

                                              Разом переможемо!