Виховний захід “Love Ukraine” для студентів групи КІ-11

10.10.2023 року на 1 парі в 2 корпусі відбувся інтегрований виховний захід “Love Ukraine” для студентів групи КІ-11, присвячений Дню Захисника України.

Модератори заходу: Ілюк Т.І., Авраменко І.М., Сливка Є.Д., Базарська В.І.

Мета і завдання:

  • формування і розвиток у студентів національної свідомості, самосвідомості та провідних рис громадянина своєї держави;
  • прищеплення  любові  до Батьківщини, поваги  до захисників України, почуття причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні;
  • формування взаємозв’язку між англійською та українською мовами;
  • розвиток навичок самостійної роботи студентів з додатковими інформаційними джерелами;
  • формування активної життєвої позиції, ціннісних орієнтацій та стійких моделей поведінки в інтересах сталого  розвитку справжніх патріотів рідної землі.

Учасниками заходу були представники Студентської ради, а саме керівник науково-дослідної комісії Чоботар Богдана, а також секретар студради та лаборант відділення Інформаційних технологій, фінансів, маркетингу та туризму Аіріні Андрея, а також студенти спеціальності КІ-21 Хопта Микола, ПЗ-41 Гриненко Олександр, ВП-41 Курик Тетяна, ВП-31 Пилипчук Єлизавета та Янкевич Юлія, КТ-31 Банніков Глєб та Коханевич Микола, ВП-21 Ільчук Ванесса, Труфен Аліна, Черепаня Уляна, Лістархова Єлізавета, ВП/БС-11 Грязєва Тамара, Гордійцяк Владислава, Марченко Тальяна, Беженар Ганна. Захід розпочався з виступу модераторів. Завідувач бібліотеки розповіла першокурсникам про історію нашого коледжу та наголосила на те, якою ціною виборюється наша перемога. Талановиті студенти нашого коледжу виступили на заході та показали свої творчі здібності. Ведучі свята розповіли англійською мовою про цінність та значення державних символів України, а саме цікаві теорії про походження державного символа – тризуба, про визнання нашого прапора у світі, а також продемонстрували переклад державного гімну англійською, підкреслюючи велич та незламність нашої країни. Учасники заходу щиро декламували поезію В. Скотта, В. Сосюри, Л. Українки, Т. Шевченка англійською та українською мовами. Артистичні студенти склали діалог та продемонстрували міні сценку діалогу між Володимиром Зеленським та Борисом Джонсоном. Студенти вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Завершенням заходу була пісня-молитва за Україну англійською мовою у виконанні всіх учасників під супровід живого музичного інструменту.