Заходи 2016-2017 н.р

22 листопада викладачами англійської мови Столяр Н.В. та Вергілес Л.О.   було організовано брифінг на тему : «Моя  майбутня спеціальність» для студентів І курсу напряму «Туризм».

Доповіді  з презентаціями було підготовлено  студентами групи ОТ-21,які  розповіли першокурсникам про  свою майбутню спеціальність,навчання та перспективи обраної професії. Студенти другого курсу із захопленням відповідали  на бліц-питання присутніх. Брифінг пройшов у теплій та дружній атмосфері.

20161122_144453 20161122_144552 20161122_145042 20161122_145047

 

23 листопада 2017 року в приміщенні конференц-зали  ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»  за участю викладачів та студентів Коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулись доповіді та обговорення сучасного стану, проблем та перспектив практичного застосування інформаційних технологій.

Робота відбулась у трьох секціях, розглядались практичні аспекти застосування інформаційних систем і технологій в туризмі, маркетингу та у діяльності фінансово-кредитних установ. У межах міжвузівського засідання круглого столу розглядалися такі теоретичні та практичні питання:

Секція          «Інформаційні системи і технології в туризмі»

  1. «Інформаційні технології та системи он-лайн бронювання в туризмі». (Мартинюк Ігор, Гуцуляк Юлія – студенти 3 курсу спеціальності «Туризм» Чернівецького індустріального коледжу).
  2. «Практичне застосування веб-технологій та інформаційних ресурсів в діяльності туристичної фірми» (Хмара Діна, Павлюк Іван – студенти 3 курсу спеціальності «Туризм» Чернівецького індустріального коледжу).
  3. «Інформаційні технології в туризмі» – доповідь англійською мовою. (Хмілевська Наталія, студентка 2 курсу спеціальності «Туризм» Чернівецького індустріального коледжу).

Секція          «Інформаційні системи і технології

у фінансово-кредитних установах»

  1. «Інформаційна система «Парус» (Пінькас Артур, студент 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича);
  2. «Система автоматизації діяльності підприємства «1С: Підприємство» (Мельник Марина – студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича).
  3. «Практичні аспекти ведення обліку матеріальних цінностей за допомогою програми «1С:Підприємство» (Ільїна Катерина, студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Чернівецького коледжу дизайну та економіки).
  4. «Практичний аспект використання інформаційних систем і технологій у сфері торгівлі (на прикладі використання програмного продукту 1С:Торгівля та склад)» (Паладій Марія, студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Чернівецького коледжу дизайну та економіки).

Секція          «Інформаційні системи і технології маркетингу»

  1. «Інтернет-реклама» (Головко Коріна, студентка 3 курсу спеціальності «Маркетингова діяльність» Чернівецького індустріального коледжу).
  2. «Автоматизація управління маркетинговими проектами за допомогою програми Бест-Маркетинг» (Чорнобрива Тетяна – студентка 3 курсу спеціальності «Маркетингова діяльність» Чернівецького індустріаль-ного коледжу).

В ході проведення круглого столу організатори та учасники ознайомилися зі спектром думок з проблематики, яку вони досліджують, одержали корисний матеріал для публікацій у ЗМІ та подальшої аналітичної і експертної роботи. Студенти та викладачі, завдяки взаємному обговоренню, мають змогу по новому поглянути на проблему, в іншому контексті побачити її масштаб та значимість.

 

viber-image02-2 viber-image02 viber-image03-2 viber-image04-2 viber-image05-2 viber-image06 viber-image07-2 viber-image08-2 viber-image09-2 viber-image09 viber-image11-2 viber-image12-2 viber-image12 viber-image13-2 viber-image13 viber-image14-2 viber-image15-2 viber-image16 viber-image17-2 viber-image17 viber-image18-2 viber-image19-2 viber-image19 viber-image21-2 viber-image22 viber-image23 viber-image24 viber-image25 viber-image27

 

21.11.16 до третьої річниці Революції гідності відбувся  перегляд  документального  фільму ” Зима у вогні” зі студентами груп ОТ-41 та АС-41.

film-21-11 ff21-11 fff21-11

 

У середу,23.11.2016, відбувся захист практики  з англійської мови студентів  групи ОТ-31 спеціальності  « Туристичне обслуговування». Майбутні  фахівці туристичної галузі представили цікаві проекти з презентаціями про туристичну характеристику областей  України. Працюючи у командах,як однієї з форм інтерактивного навчання,  студенти   підвищили свої комунікативні навички,що  сприяє мотивації студентів до розширення знань та словесного закріплення своїх позицій. Представлення та захист проектних робіт було цікавим та змістовним.

ldnasxwfdsm-1 20161123_153239 20161123_135826 20161123_121709

 

У рамках тижня циклової комісії  студенти групи ОТ-41Потапова Анастасія та Оларь Ірина  під керівництвом викладача англійської мови Столяр Н.В. провели бліц – опитування на тему: «Для чого ви вивчаєте англійську мову?» серед студентів  нашого коледжу. Виявилось,що 42 % респондентів вивчає англійську мову для свої х потреб. Приємно ,що молоде покоління усвідомлює важливість володіння іноземними мовами у сучасному суспільстві.

uvdaxpfqgk0

 

23 листопада було проведено  круглий стіл на тему «Важливість вивчення іноземної мови для майбутньої спеціальності». Захід організували викладачі Авраменко І.М., Ковальчук Я. В., Сливка Є. Д. Студенти  груп ВП-21, РП-31, КС-21, ЕТ-22у, МД-21 прийняли активну участь у даному заході. Студенти підготували презентації і розповідали про важливість іноземних мов для їхніх майбутніх професій. До обговорення долучились всі студенти. Крім цього студенти мали можливість детальніше ознайомитись з майбутніми професіями своїх однолітків.

sam_5017

 

У рамках  тижня циклової комісії у  п’ятницю, 25 листопада,викладачами англійської мови Столяр Н.В. та Вергілес Л.О. було проведено засідання круглого столу на тему « Сучасні тенденції в туристичній галузі» зі студентами групи ОТ-41.Майбутні  фахівці обговорювали нагальні питання туристичної індустрії. Кожен  студент групи мав можливість висловити свою думку ,почути інших та зробити певні висновки.

gvu7sxanpiu-1

12.12.16. Під час дебатів на тему «Britain is Great» студенти аналізували життя британців, поглиблювали знання з історії та культурної спадщини країни, мова, якої вивчається.

1

 

Bикладачами  іноземних мов 13 грудня 2016 було організовано похід до  обласної  бібліотеки в  ценр «Вікно в Америку» . На навчально-виховний захід було запрошено студентів груп РП-21  і КС-21  нашого коледжу. Керівник центру ознайомила студентів з можливостями  розвитку фахових вмінь та навичок з їхньої спеціальності. Особливо цікаво було студентам дізнатись про  можливості використання  3D принтера. Студенти поспілкувались з американським волонтером Шоном Макгіверном ,дізнались про волонтерську роботу при центрі.

sam_5102

13.12. 2016 викладачем англійської мови Столяр Н.В. була проведена віртуальна подорож до Шотландії у групі АС-21. Шотландія – це країна неймовірних краєвидів, багатовікової архітектури та захоплюючої історії. Студенти здійснили подорож по  містичних замках, лабіринтах вуличок, каналах, танцюючих будинках, квіткових крамничках .Студенти змогли оцінити багатства цієї прекрасної і загадкової країни гірських рельєфів і легенд,відвідавши Карлайл та Ньюкасл в графстві Нортумберленд та Келсо, де знаходиться знаменитий замок Флорі, що розташовує чудовими колекціями декоративних тканин, порцеляни і картин. Мандрівка продовжилась до мальовничої долини річки Твід, де вражаючі руїни допомогли отримати уявлення про те, якими значними були колись абатства Бордерс. Недалеко від села Піблс побачили замок Нейдпат, укріплена башта XVII століття яка до цих пір добре збереглася,а ще трохи далі – Траквер Хаус (Traquair House) – одну з найстаріших і коханих монархами садиб в Шотландії.

20161213_140956

 

 

 

14 грудня 2016 року відбувся « Вечір поезії англійською та німецькою мовами». Іншомовна поезія відіграє важливу роль при вивченні іноземної мови. Студенти коледжу мали чудову нагоду вдосконалити свої мовні, акторські та декламаторські здібності, поширити знання про літературну творчість англійських та німецьких поетів. Організаторами заходу були викладачі іноземних мов: Сливка Є.Д., Ковальчук Я.В. та Авраменко І.М.. Брали участь студенти різних спеціальностей, зокрема: Собко Н.,гр.ВП-21, Божек Н., гр. ВП-21,гр. РП-21:Головач В, Бегіна А, Григорчук Б., Дідик М., Захарук І., гр.КС-21: Андрійчишен О.,Гуцуляк М.,Іванюк В.,Кольцюк Т.,Мойсюк Ю.,Галінський С., Шотропа О.,Поконечі В., Прокопець Є.

sam_5017

 

14 грудня  – день англійської мови. Викладач англійської  Столяр Н.В. провела круглий стіл на тему: «Цікаві факти про англійську мову та її сучасний розвиток в світі та Україні» у групі  ТД-11. Вивчення англійської може стати не тільки дуже корисним, але й дійсно цікавим заняттям. Переконатися в цьому допомогла певним чином і  наша добірка фактів.

viber-image-2