Захист науково-дослідних робіт студентами спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 123 “Комп’ютерна інженерія”

18.11.2021 р. в Чернівецькому індустріальному  фаховому коледжі відбувся захист науково-дослідних робіт студентів спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 123 “Комп’ютерна інженерія”, організований викладачем української мови за професійним спрямуванням Антонюк Т.М. та викладачами спецкомп’ютерних дисциплін      Балясніковою О.А. і Гандабурою М.С. 

Теми пошукової роботи вибрані студентами відповідно до фахових напрямків їх спеціальностей:

  • «Макет двоколісної робоплатформи» (студент Волощук О.І., гр. ПЗ-31);
  • «Макет теплиці» (студенти Романюк Д.В., Гуцуляк Б.М., Непіт О.М., гр. ПЗ-31);
  • «Як навчитися грати в шахи за допомогою комп’ютера» (студент Продан О.О., гр ПЗ-31);
  • «Актуальність використання штучного інтелекту» (студенти Павлишин Б.В., Вишиван М.В., гр ПЗ-31);
  • «Комп’ютери майбутнього» (студенти Кувіла І.М., Райлян С.В., гр. КІ-41);
  • «Технології сховищ даних та їх використання у сфері фінансів» (студент Кіфічак К.Г., гр ПЗ-31).

Присутні відмітили високий рівень підготовки студентів.  Із зацікаленням учасники захисту спостерігали за рухомою двоколісною робоплатформою, яку спроектував студент Волощук О.І. Проведений захід грає значну роль в ознайомленні майбутніх фахівців з прийомами, методами, видами наукового дослідження, основними поняттями наукового апарату, правилами підбору потрібної інформації та підготовки доповідей. Студенти систематизують, поглиблюють, узагальнюють та закріплюють знання з вивченого навчального матеріалу, оволодіваючи навичками наукового пізнання, отримуючи стійке прагнення до особистісно-ціннісного самовизначення і самореалізації в навчально-дослідній діяльності.