Засідання круглого столу

        30 вересня 2020 року 0 15.00 викладачами циклової комісії туризму, іноземних мов разом та викладачами ЧТЕІ КНТЕУ із студентами коледжу було проведено онлайн засідання круглого столу на тему: «Пізнання світу через мови. Роль перекладу в розвитку суспільства», присвяченого Міжнародному дню перекладача в онлайн режимі. На онлайн засідання круглого столу були запрошені заступник директора з навчальної роботи Васкан А.В., заступник директора з виховної роботи Константинова Ж.Г., методист Медведєва Л.М. та викладачі коледжу.

        На засіданні виступила доц., канд. філологічних наук Гільдебрант К.Й. з доповіддю «Найбільш популярні іноземні мови ділового спілкування». Викладач нашого коледжу Ілюк Т.І. розповіла студентам про історію Вавилонської вежі. Викладач Авраменко І.М. виступила з доповіддю «Деякі труднощі перекладу фахової лексики для студентів фахової передвищої освіти».

        На завершальному етапі заходу була проведена вікторина. Студенти активно надсилали повідомлення з правильними відповідями на питання в своїх чатах.

Співпраця та взаємообмін знаннями викладачів зі студентами були плідними та корисними.