Засідання методичного об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Чернівецької області

27 квітня 2016 року на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж» відбулося засідання методичного об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Чернівецької області, що проходило у формі студентської науко-практичної конференції на тему «Геральдика, вексилологія України: історія, міфи, традиції».

Rusnak-8600

Метою конференції було не лише здійснення обміну науково-пошуковим досвідом, результатами пошукової, творчої діяльності студентів і викладачів, але і популяризація історії, її об’єктивного, правдивого, критичного і в той же час неупередженого висвітлення, толерантного ставлення до інших народів й особистостей.

Із вступним словом, до учасників конференції звернулася Анастасія Василівна Васкан, заступник директора з навчальної роботи Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж».

Rusnak-8631 Rusnak-8639

Керівник методичного об’єднання – Віктор Володимирович Матвєєв у вступній частині конференції акцентував увагу на тому, що у час становлення й розбудови української державності – гостро постає проблема дослідження й популяризації знань про національну символіку. Кожний свідомий громадянин України повинен знати і з повагою відноситися до своєї символіки, берегти та захищати українську державність. А українська національна традиція символічного відображення світу формувалася протягом кількох тисячоліть і належить до найбагатших та найзмістовніших символічних систем людства.

Rusnak-8732  Rusnak-8738

В роботі засідання прийняли участь 15 вищих навчальних закладів області, що працювали за наступними тематичними напрямками секцій конференції:

  • Геральдика як наука. Геральдика України;
  • Територіальна геральдика сучасної України;
  • Використання геральдичних елементів в боністиці та нумізматиці;
  • Геральдисти України;
  • Українська вексилологія, емблематика.

Студенти, що виконували наукові дослідження під керівництвом своїх викладачів вузів, представили 14 доповідей, презентаційних робіт. Доповідачі, викладачі-керівники студентських пошукових та творчих робіт отримали сертифікат учасника конференції та надрукований збірник матеріалів конференції. Конференція пройшла в атмосфері діловитості, творчого пошуку, жвавого спілкування між її учасниками.

Rusnak-8685  Rusnak-8700  Rusnak-8753

Rusnak-8808  Rusnak-8824  Rusnak-8833

 Rusnak-8855  Rusnak-8857  Rusnak-8863