Засідання методичного об’єднання керівників груп

20 червня 2023 року  у Чернівецькому індустріальному фаховому коледжі відбулося засідання  методичного об’єднання керівників груп на тему: «Розвиток особистісно-соціальної компетентності керівника групи, як один із шляхів запоруки безпечного освітнього середовища в коледжі».

Яна Колотило проаналізувала забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу, роботу керівників груп щодо профілактики насильства, булінгу, формування ненасильницької поведінки та вирішення конфліктів мирним шляхом та роботу методичного об’єднання керівників груп за 2022-2023 навчальний рік. Про створення комфортного середовища взаєморозуміння та взаємодопомоги між учасниками освітнього процесу доповіла Людмила Вергілес.

Олена Посполітак привернула увагу колег до процесів інтеграції гендерних підходів в усі сфери життєдіяльності суспільства, враховуючи інтереси різних груп жінок і чоловіків під час своєї доповіді «Гендерна рівність – запорука розвитку громадянського суспільства: Я захищаю себе від гендерної дискримінації».

 Оксана Баляснікова поділилася досвідом щодо активного впровадження та використання сучасних інформаційних технологій для візуалізації освітнього контенту, описала основні кроки до цікавих та захопливих виховних заходів для студентів.

Василь Нацюк доповідав з теми «Медіаграмотність та протидія маніпулятивним впливам». Обговорили інструменти пропаганди, які використовують російські ЗМІ; візуальні маніпуляції в медіа; як розпізнати фейки та як подолати наслідки підміни понять; а також про важливість дотримання медіагігієни.

     Ще однією не менш актуальною темою сьогодення є – «Резильєнтність як особистісний ресурс учасників освітнього процесу в умовах війни». Яна Колотило  розкрила зміст й показники резильєнтності особистості, особливості та чинники її розвитку в складних умовах сьогодення, презентувала досвід і специфіку психологічної підтримки особистості.

   Результати нашої роботи дають наснагу працювати далі, вірити в наш народ, ЗСУ і нашу країну!

Разом до перемоги!

Все буде Україна!