«Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!»

   1 вересня 2023 року керівники груп провели національно-патріотичні заходи присвячені Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України: «Вічна пам’ять героям України», «Україна – мати. Вмій її захищати», «Ми українці: честь і слава незламним!», «Герої серед нас», «З відданістю Україні в серці»,  «У єдності наша сила», «Завжди буде Україна».

Російський масштабний напад на Україну став найбільшим випробуванням для нашої держави за весь час її незалежності. Йдеться про саме існування не тільки незалежної української держави, а й самої української нації.

Тому кожному із нас необхідно плекати в собі патріотичні почуття, гартувати волю і силу, вірити у світлу долю рідної України, шукати для наслідування приклади героїзму і патріотизму в історичному минулому та літературних творах, що несуть у собі поклик палкого, поневоленого, але нескореного серця і бунтівної душі, що навіть у найтяжчий час не втратила прагнення до найціннішого – волі та щастя.

Війна торкнулася кожної української родини, стала частиною нашого життя, а Перемога у ній стала спільною метою всього українського народу.