Змагання до Дня Збройних сил України в Чернівецькому індустріальному коледжі

Напередодні Дня Збройних сил України 2017 у Чернівецькому індустріальному коледжі відбулось спортивне свято, яке було організоване викладачами фізичного виховання та безпосередньо за підтримки обласного відділення НОК  України та обласного центру «Спорт для всіх».

Привітати учасників з прийдешнім святом завітали найтитулованіший спортсмен Буковини – чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м, кращий спортсмен України 2006 р. Іван Гешко, який очолює обласне відділення НОК України та профільну комісію обласної ради, перший за часів незалежності буковинець-чемпіон України з боксу серед дорослих і неодноразовий призер європейських чемпіонатів у різних вікових групах Степан Грекул та суддя національної категорії з боксу Іван Рупташ.

Після вітальних слів, фотосесії та показових виступів перейшли до розіграшу призових місць та презентів від обласного відділення НОК України та обласного центру «Спорт для всіх». Від «Спорту для всіх» був встановлений і приз (футболка) для найактивнішого вболівальника.

Учасники змагались у трьох різних видах програми. Найбільш масовим виявився армспорт (боротьба на руках), а також свої найкращі спортивні якості  студенти показували на паралельних брусах (утримування ніг під кутом 90 градусів) та перекладені (підтягування).

Утримування ніг під кутом 90 градусів на брусах (прес)

1 Денис Горбашевський – 43,61 сек

2 Вадим Гільчук – 26,78

3 Мугурел Мічкодан – 24,07

Підтягування

1 Валентин Божеску – 34

2 Валентин Савчук – 25

3 Вадим Гільчук – 23

Армспорт (боротьба на руках)

1 Денис Дармалюк

2 Дмитро Кнапик

3 Іван Джуряк