Зустріч студентів I – II курсів із представниками ювенальної привенції

6 лютого 2024 року відбулася зустріч студентів I – II курсів із   представниками ювенальної привенції, а саме: старшим інспектором СЮП ВП ЧРУП  ГУНП в Чернівецькій області  старшим лейтенантом поліції Шишковським Анатолієм Анатолійовичем та інспектором сектору ювенальної превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області лейтенантом поліції Довгань Єлізаветою Олександрівною.

  Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку студентів та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у студентському середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності студентів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу, кібербулінгу в сучасному суспільстві. Учасники обговорили причини та наслідки булінгу та дізналися про методи протидії подібним адміністративним правопорушенням.

  Такі зустрічі створюють фундамент для формування в суспільстві нульової толерантності до насильства. Можливість обговорити проблему та проаналізувати негативні чинники, що її зумовлюють, дає великий превентивний ефект.  Студенти отримали кваліфіковані відповіді на запитання. Було цікаво і повчально.

   Ми дякуємо представникам поліції за змістовну та корисну інформацію та за високий професіоналізм і сподіваємося, що отримані знання під час занять допоможуть кожному.