Зустріч з експертами Національного банку України

     Викладачі циклової комісії спеціальних економічних дисциплін разом зі студентами третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали лекторій «Економічний експрес», що відбувся в рамках програми інформаційних днів Національного банку України в регіонах 3 жовтня 2019 року у готелі «Буковина».    

    І у викладачів, і у студентів програма була цікава і насичена. Свідченням цього стала дискусія та обговорення тем, запропонованих людьми, які сьогодні визначають політику Національного банку, рухають економічну науку вперед та впроваджують інновації у фінансовій сфері.

Викладачі отримали можливість ознайомитись з ключовими моментами еволюції концепції монетарної політики, її пріоритетами і інструментами, а також прогнозними моделями, що застосовує НБУ у своїй діяльності. Відбулось обговорення викликів та перспектив сучасної монетарної політики Національного банку України.

Для студентів спікери свої виступи присвятили захисту прав споживачів фінансових послуг, правилам кібербезпеки під час фінансових розрахунків у Інтернеті, а також ролі центробанків у діяльності фінансової екосистеми. Студенти взяли активну участь у інтерактивній грі «Фінансовий гуру».

    По закінченню освітнього лекторію учасникам було вручено іменні сертифікати.