Зустріч з фахівцем-практиком банківського сектору для студентів групи ЕП-21

29 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів ІІ курсу групи ЕП-21 галузі «Управління та адміністрування» з фахівцем-практиком банківського сектору,  керівником управління по телемаркетигу Журавлем Антоном Сильвестровичем.

      Антон Сильвестрович розповів про специфіку роботи фахівців банківської сфери з надання послуг клієнтам, надав молоді багато корисної інформації щодо сучасних тенденцій розвитку банківського обслуговування, ознайомив студентів з особливостями та кар’єрними можливостями для студентів випускних курсів, допоміг визначитися із перспективами працевлаштування після закінчення навчання.

Майбутні фахівці ставили запитання, пропонували розглянути окремі ситуації, щоб отримати вичерпні відповіді та рекомендації спеціаліста. Такі зустрічі з практиками є досить результативними для студентської молоді, оскільки вони допомагають оволодіти ефективними практичними прийомами та навичками в широкій сфері застосування.

Зустрічі студентів з фахівцями-практиками сприяють глибшому розумінню специфіки роботи працівника фінансової сфери  і дають можливість вивчаючи теорію аналізувати практику. Цей досвід є цінним для майбутніх фахівців, які прагнуть побудувати успішну кар’єру та опанувати секрети професійної майстерності банкірів.